Βρίσκεστε εδώ: RMCLab > Ελληνικά > Τα Νέα μας

Τμήμα Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Τεχνολογίας Υπολογιστών
Εργαστήριο Ηλεκτρονικών Εφαρμογών

Τα Νέα του RMCLab

Σε αυτήν την σελίδα μπορείτε να διαβάσετε τα τελευταία νέα, σχετικά με την ανάπτυξη του RMCLab Project, καθώς και να ενημερώνεστε για τις νέες προσθήκες έτσι ώστε να χρησιμοποιείτε αποδοτικότερα το λογισμικό RMCLab Client .

Πριν να προχωρήσετε, θυμηθείτε:

• αν έχετε "σοβαρές" προτάσεις βελτίωσης,
  • αν ενδιαφέρεστε να αναπτύξετε ένα εργαστηριακό όργανο, για να προστεθεί στα ήδη υπάρχοντα, για χρήσητου Client,
  • αν επιθυμείτε να αναπτύξετε τις δικές σας εργαστηριακές ασκήσεις-πειράματα,

παρακαλείστε να έρθετε σε επικιονωνία με την Ομάδα Ανάπτυξης ή να εποικοινωνήσετε με τον RMCLab Administrator ή να στείλετε τα σχόλιά σας χρησιμοποιώντας την σελίδα επικοινωνίας !

Εάν το επιθυμείτε, μπορείτε να εγγραφείτε στην λίστα επικοινωνίας (mailing list) των χρηστών του RMCLab και να λαμβάνετε μέσω e-mail τα νέα από την Ομάδα Ανάπτυξης του RMCLab.

Φόρμα Εγγραφής στην Λίστα Επικοινωνίας

Όνομα:

Επιθυμώ να εγγράψετε το E-Mail μου στην λίστα επικοινωνίας
Επιθυμώ να διαγράψετε το E-Mail μου από την λίστα επικοινωνίας

Επικοινωνία | Όροι Χρήσης | © 2004 Εργαστήριο Ηλεκτρονικών Εφαρμογών, Πανεπιστήμιο Πατρών. Με επιφύλαξη κάθε νόμιμου δικαιώματος.

Τελευταία ενημέρωσηs για την σελίδα αυτή: - Wednesday, 25 April, 2007 1:27 PM